Profesionalūs fejerverkai, spec efektai, ugnies šaudyklės
renginiuose, koncertuose, šventėse
Video ir foto galerija

Bendradarbiavimas visada prasideda nuo pirmo žingsnio – prisistatymo. Ir mes puikiai žinome, kad pirmiausiai mes privalome Jums suteikti pagrindo pasitikėti mūsų gebėjimais. Viliamės, kad mūsų jau atlikti darbai bus įvertinti ir paskatins Jus susisiekti su mumis.

Fejerverkai ir ugnies efektai Roko muzikos festivalyje GERS! 2019

Profesionalūs fejerverkai, ugnies ir spec. efektai motociklininkų klubo „Juodvarniai” surengtame 10-tajame roko muzikos festivalyje Mažeikiuose „GERS 2019!” 

Mažeikių mieste jau tapęs tradicinis roko muzikos festivalis sutraukia ne tik tūkstantines žiūrovų minas, baikerius iš visos Lietuvos kampelių bet ir žymius roko muzikos atlikėjus iš Lietuvos ir iš kaimyninių valstybių. Festivalio „Gers!“ scenoje pasirodė lietuvių grupės „Bix“, „AC/DC projektas“, „Ritmas kitaip“, „Thundertale“, „Roko citadelė“. Taip pat ir svečiai iš Latvijos – „Rock’n’berries“ bei Lenkijos – „Restless“.

Nuotraukų ir video autorius reklamos ir animacijos kūrėjų studija: KuKu ON video reklama

Pasaulinis fejerverkų Čempionatas Kaliningrade 2018

Įmonės „FEJERAS” debiutas pasauliniame fejerverkų čempionate Rusijoje, Kaliningrade. 

Šiame čempionate dalyvavo 8 pirotechnikų komandos iš viso pasaulio. Buvo atstovaujamos tokios šalys kaip Kanada, Jungtinės Amerikos valstijos, Anglija, Rumunija, Šveicarija, Estija, Honkongas, o mums teko atstovauti už Lietuvą. Visos čempionate dalyvavusios komandos buvo labai stiprios. Be to, didžioji jų dalis yra fejerverkų rinkos senbuvės. Galima sakyti, tiesiogine to žodžio prasme, pirmuoju šūviu pavyko fejerverkus iššauti tiksliai, tvarkingai, gražiai. Ir tai atnešė mums prizinę vietą.

Vienas iš organizatorių reikalavimų buvo, kad per fejerverkų šou skambėtu bent viena nacionalinė daina. Pasirodymui pasirinkome kino muzikos temą. Todėl pirmoji pasirodymo daina buvo Ievos Norkutės „Raudoni vakarai” skambėjusi kino filme „Tadas Blinda. Pradžia”. Toliau sekė muzika iš filmų „Gatvės šokiai 2”, „Asmens sargybinis” ir „Fizrukas”.

Fejerverkų čempionatas buvo organizuojamas šalia naujai pastatyto Kaliningrado stadiono. Fejerverkai buvo leidžiami nuo tilto, o fejerverkai buvo išdėstyti net 200 metrų ilgyje. 

Kauno miesto Gimtadienio fejerverkai

UGNIES MISTERIJA (Degančios skulptūros) ir FEJERVERKAS Kauno miesto gimtadienyje 2019.
Kauno mietas švęsdamas savo gimtadienį surengia vieną didžiausių švenčių Lietuvoje.  Ir reiktų sutikti, šis fejerverkas atitiko šios šventės apimtis.
Ugnies misterijos ir fejerverkų šou buvo paruoštas bendradarbiaujant kartu su fakyrų kolektyvu Viduramžiai.lt

Rezervuokite šventės datą jau dabar

Dailidės ežero legenda „Užburtas ežeras“

Kerintis ugnies, šviesų ir garsų spektaklis „Užburtas ežeras” ant vandens. Gausiai susirinkusiems alytiškiams pasakojama Dailidės legenda, ugnies šokis, šviesų instaliacijos, lazeriai bei fejerverkai abejingų nepaliko. 

Fejerijos  Dailidės legenda „Užburtas ežeras“  režisierė Inesa Pilvelytė.

Nuotraukų autorius: Fotografas Vilius Kuchalskis

Fejerverkai nuo baltosios rožės tilto

Alytaus miesto gimtadienio šventėje 2019 metais atliktas fejerverkas. Fejerverkas buvo atliktas ant aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų „Baltosios rožės” tilto. Fejerverkas paruoštas pagal Alytaus miesto himną.

Nuotraukų autorius: Fotografas Vilius Kuchalskis